Przejdź do treści

Kursy kitesurfingowe w Jastarni z SafetyKite

Szkolenia kitesurfingowe w Jastarni – warunki na półwyspie helskim umożliwiają stawianie pierwszych kroków w kitesurfingu. W Jastarni szkolenia kiteboardingowe odbywają się przy każdym kierunku wiatru – to ogromny plus ponieważ niemal każdego dnia można pływać i szlifować umiejętności. Zapraszamy na kurs do naszej szkoły kitesurfingu.

Jastarnia cechuje się dużym obszarem płytkiej wody, brakiem rafy i groźnych zwierząt w wodzie a także niskimi falami. Z racji dodatnich temperatur, pływać można niemal cały rok. Podczas chłodniejszych dni na półwyspie helskim od kitesurfera wymaga się przygotowania pod względem umiejętności, przydatne będą między innymi zdolności takie które zapewnią utrzymywanie się na desce lub szybki powrót na deskę w sytuacji gdy wpadniemy do wody co pozwoli na zachowanie komfortu termicznego. Skoro surfować można cały rok pod warunkiem odpowiedniego przygotowania i z odpowiednim doświadczeniem to tym bardziej naturalne powinno być uprawianie kitesurfingu na półwyspie helskim, bądź co bądź podczas sesji kitesurfingowej przebywamy znacznie mniej czasu w wodzie niż surfując.

Jeśli chcemy pływać podczas niższych temperatur to powinniśmy posiadać ze sobą: piankę neoprenową o grubości np. 5.4 mm, kaptur neoprenowy, kurtkę neoprenową, buty neoprenowe, rękawice neoprenowe, ocieplacze neoprenowe – dla wyjątkowych zmarzluchów polecamy założyć dwie pianki. Chcecie pływać w chłodniejszej wodzie na półwyspie helskim? W zakładce WOO zapytajcie kiedy my wybieramy się na półwysep i zaproponujcie termin, podzielimy się naszym doświadczeniem i pomożemy w przygotowaniach. Chcecie pływać w dowolnym innym terminie razem z nami? Zaproponujcie termin w zakładce WOO, damy znać! Chcecie zapisać się na kurs? Skontaktujcie się z nami. Nasza szkoła kitesurfingu otwarta jest na Państwa propozycje.

Kitesurfing w Jastarni to część naszego życia. Szkolimy od kwietnia do października. Później szkoleniami kitesurfingowymi zajmujemy się na wyjazdach w cieplejszych miejscach takich jak Hiszpania, jeśli jesteśmy w Polsce to także pływamy w grudniu czy w marcu. Z przyjemnością podzielimy się naszą pasją którą jest kitesurfing w Jastarni w centralnej części Mierzei Helskiej. Zapisz się już dziś na szkolenie kiteboardingowe i pływaj z nami przez cały rok!


Jaka prognoza? Wieje na tyle by pływać? Sprawdźmy półwysep Helski:

Jak wygląda szkolenie kiteboardingowe?

Szkoła kitesurfingu – Popracujmy razem nad Twoim progresem

Skontaktuj się z nami i ustalmy Twój plan szkolenia kiteboardingowego.