Przejdź do treści

Polska szkoła kitesurfingu na Fuerteventura

Przyjemna ciepła woda, dużo wiatru i szkolenia w przyjaznej atmosferze

Szukasz miejsca do szkolenia i pływania w wyższej temperaturze? W odpowiedzi na to mamy przygotowaną ofertę szkoleń na wyjazdach:

Zastanawiasz się nad wyjazdem kitesurfingowym w ciepłe i przyjemne miejsce? W odpowiedzi na Wasze potrzeby proponujemy szkolenia na Fuerteventura.

Dlaczego proponujemy kurs kitesurfingowy na Fuerteventura? Niemal codziennie na Hiszpańskiej wyspie Fuerteventura jest słonecznie – niemal to za mało powiedziane, w tym miejscu pada kilka w dni w roku, tak więc należy napisać, że codziennie jest słonecznie. Wysokie temperatury panują tu cały rok (w grudniu temperatura waha się między 21-24, a w lipcu 26-29 stopniami Celsjusza).

Kitesurfing na Fuerteventura uprawiamy cały rok. Wieje codziennie, jeśli się odpowiednio przygotujemy (to znaczy zabierzemy ze sobą małe, średnie i duże rozmiary kajtów, dwie deski twin tip i foila) to gwarantuje nam to codzienne pływanie. Nie zapomnijcie o samochodzie, który będzie niezbędny żeby dojechać na spot, zarezerwujcie go dużo wcześniej, przez ubiegły rok i sytuację pandemiczną duże firmy wyprzedały samochody z wypożyczalni, tak więc w roku 2021 i 2022 brakuje aut w stosunku do potrzeb – szczególnie tych na lotniskowych wypożyczalniach. A co jeśli nie macie sprzętu? Skorzystajcie z naszej oferty szkoleń.

@safetykite

Czy myślicie o wyjeździe na ciepłe wyspy? ✈️ Pozdrawiamy z Kanarów i zapraszamy do wyjeżdżania z nami! ❤️ _____ Greetings from the Canaries and feel free to join us! #Canaries #kitesurfing #kiteboarding #view #relax #gowithus #safetykite #recommendation #island #vacation #pretty #kite

♬ Freedom – Kygo & Zak Abel

Zastanówmy się jeszcze raz dlaczego Fuerteventura to dobry kierunek? Jeśli przyjrzeć się nazwie Fuerte – silny, Viento – wiatr, to chyba nie trzeba więcej się zastanawiać czy wieje? Wiatr i ocean – tego potrzebujemy my kitesurferzy i z naszych doświadczeń wynika, że możemy Wam śmiało polecić to miejsce.

Serdecznie zachęcamy także do skorzystania z oferty surfingowej, jeszcze nie mamy dostępnej oferty, jednakże w przyszłości ją wprowadzimy, ponieważ codziennie znajdzie się spot gdzie są fale, które zapewnią nam niezapomniane wrażenia. Co należy dodać to, że Fuerteventura to hiszpańska wyspa, a co się z tym łączy hiszpańskie jedzenie – więc jest naprawdę smacznie.

Musicie także spróbować wieczornych tapasów, ich ceny w większości restauracji są co najmniej rozsądne, a czasem – w porównaniu do Barcelony – dwa razy tańsze.

Zapraszamy do zapisywania się na kursy wcześniej, ponieważ mamy to szczęście, że korzystacie z naszej oferty i zapotrzebowanie jest większe aniżeli możemy przerobić, tak więc chcemy się rozwijać i wyposażać w większą ilość sprzętu i instruktorów, ale musicie dać nam czas na ten rozwój – tak więc jeśli chcecie mieć pewność, że dacie radę skorzystać z naszej oferty w danym terminie, zarezerwujcie ją odpowiednio wcześniej tj. minimum dwa tygodnie przed przylotem.

Szkolenia na Fuerteventura z Safety Kite – od 11 do 28 listopada

Szkolenia na Teneryfie z Safety Kite – od 3 do 11 listopada

Przeczytaj krótką relację. Zapisz się! Zapoznaj z ofertą szkoleniową. Zarezerwuj kurs teraz.

Szkolenia na Fuertaventura

Zapytaj o ofertę już teraz w terminie od października 2022 do maja 2023

Zapoznaj się z ofertą

Dowiedź się więcej

Szkolenia na Mauritius w roku 2023, zapytaj o ofertę:

Zapraszamy do zapoznania się z naszym wpisem na temat tego, gdzie można pływać w Europie.

Wyjazdy to część życia każdego kto uprawia Kitesurfing!

Skorzystaj z naszych propozycji i dołącz! Czerp z tego co najlepsze od natury!

Wiatr! I jeszcze więcej wiatru!