Przejdź do treści

Polska szkoła kitesurfingu na Fuerteventura

Przyjemna ciepła woda, dużo wiatru i szkolenia w przyjaznej atmosferze

Szukasz miejsca do szkolenia i pływania w wyższej temperaturze? W odpowiedzi na to mamy przygotowaną ofertę szkoleń na wyjazdach:

Zastanawiasz się nad wyjazdem kitesurfingowym w ciepłe i przyjemne miejsce? W odpowiedzi na Wasze potrzeby proponujemy szkolenia na Fuerteventura. Dlaczego proponujemy kurs kitesurfingowy na Fuerteventura? Niemal codziennie na Hiszpańskiej wyspie Fuerteventura jest słonecznie – niemal to za mało powiedziane, w tym miejscu pada kilka w dni w roku, tak więc należy napisać codziennie jest słonecznie, wysokie temperatury panują cały rok (w grudniu temperatura waha się między 21-24 stopnie Celsjusza a w lipcu 26-29 stopnie Celsjusza). Kitesurfing na Fuerteventura uprawiamy cały rok. Wieje codziennie, jeśli się odpowiednio przygotujemy toz. zabierzemy ze sobą małe rozmiary kitów, średnie i duże, dwie deski twin tip i folia to taki set to gwarancja codziennego pływania. Nie zapomnijcie o samochodzie który będzie niezbędny żeby dojechać na spot, zarezerwujcie go dużo wcześniej, przez ubiegły rok i sytuacje pandemiczną duże firmy wyprzedały samochody z wypożyczalni tak więc w roku 2021 i 2022 brakuje aut w stosunku do potrzeb – szczególnie tych na lotniskowych wypożyczalniach. A co jeśli nie macie sprzętu? Skorzystajcie z naszej oferty szkoleń.

Zastanówmy się jeszcze raz dlaczego Fuerteventura to dobry kierunek? Jeśli przyjrzeć się nazwie Fuerte – silny Viento – wiatr to chyba nie trzeba więcej się zastanawiać czy wieje? Wiatr i ocean tego potrzebujemy my kitesurferzy i z naszych doświadczeń wynika, że możemy Wam śmiało polecić to miejsce.

Serdecznie zachęcamy także do skorzystania z oferty surfingowej, jeszcze nie mamy dostępnej oferty jednakże w przyszłości ją wprowadzimy ponieważ codziennie znajdzie się spot gdzie są fale które zapewnią nam niezapomniane wrażenia. Co należy dodawać to, że Fuerteventura to Hiszpańska wyspa a co się z tym łączy Hiszpańskie jedzenie – więc jest naprawdę dobrze.

Wieczorne tapasy musicie spróbować, ceny są co najmniej rozsądne w większości restauracji a czasem w porównaniu do Barcelony dwa razy tańsze. Zapraszamy do zapisywania się na kursy wcześniej, ponieważ mamy to szczęście, że korzystacie z naszej oferty i zapotrzebowanie jest większe aniżeli możemy przerobić, tak więc chcemy się rozwijać i wyposażać w większą ilość sprzętu i instruktorów ale musie dać dam czas na ten rozwój – tak więc jeśli chcecie mieć pewność, że dacie radę skorzystać z naszej oferty w danym terminie zarezerwujcie ją odpowiednio wcześniej tj. minimum dwa tygodnie przed przylotem.

Szkolenia na Fuerteventura pierwszy turnus od 4 października do 17 października z Safety Kite. Przeczytaj krótką relację. Zapisz się! Zapoznaj z ofertą szkoleniową. Zarezerwuj kurs teraz.

Szkolenia na Teneryfie z Safety Kitę od 3 listopada do 17 listopada.

Szkolenia na Fuertaventura

Zapytaj o ofertę już teraz w terminie od października 2022 do maja 2023

Zapoznaj się z ofertą

Dowiedź się więcej

Szkolenia na Mauritius w roku 2022 zapytaj o ofertę:

Zapraszamy do zapoznania się z naszym wpisem na temat tego, gdzie można pływać w Europie.

Wyjazdy to część życia każdego kto uprawia Kitesurfing!

Skorzystaj z naszych propozycji i dołącz! Czerp z tego co najlepsze od natury!

Wiatr! I jeszcze więcej wiatru!