Przejdź do treści

Safety Kite

Nasza historia:

Pomysł na założenie szkoły powstał w 2018 roku. W 2021 roku została podjęta próba otrzymania wsparcia w postaci dofinansowania na założenie działalności gospodarczej. Otrzymaliśmy odpowiedź pozytywną na wniosek, dzięki czemu możemy zaoferować Wam szkolenia na każdym poziomie zaawansowania. Dostosowujemy ofertę do Was!

Szkoleniami zajmujemy się zawodowo i robimy to z pasją. Naszym motto jest zadowolenie klienta. Stawiamy na wysoką jakość szkoleń.

Szkolenia dostosowujemy do Twoich potrzeb!

Szkolenia zaczynamy od Ciebie. Dostosowujemy nasze działania do Waszych potrzeb. Bierzemy pod uwagę waszą motywację, predyspozycje oraz warunki jakie panują na spocie i wiele więcej. Dziękujemy Wam za korzystanie z naszych usług – doskonalimy się dla Was!

Efektywna nauka

Zrobimy co w naszej mocy aby zapewnić Ci jak najlepszą opiekę na wodzie i przekazać nasze doświadczenie zgodne z wytycznymi PZKite oraz IKO.

Szkolenia w różnych miejscach

Tak jak i my pływamy w różnych warunkach i miejscach tak i Wy na naszym kursie otrzymacie taką możliwość. Pływania w różnych warunkach i miejscach jest związane z postępami w kitesurfingu. W zależności od warunków atmosferycznych, umiejętności i predyspozycji wspólnie wybierzemy miejsce do szkolenia.

Zdobądź uprawnienia PZKite lub IKO

Po zakończonym szkoleniu zapytaj o licencję, wystawimy ją dla Ciebie zgodnie z nabytymi przez Ciebie umiejętnościami lub umów się na potwierdzenie umiejętności i zdobądź licencję. Szkolimy zgodnie z wyznaczonymi standardami PZKite i IKO.

Sebastian Krawczyk

Owner

Trener PZKite PRK 4

Instruktor poziom 3 PZK – PRK3