Przejdź do treści
Strona główna » Lista 10 najlepszych prezentów dla kitesurfera

Lista 10 najlepszych prezentów dla kitesurfera

Zakup prezentu dla kogoś nam bliskiego potrafi być nie lada wyzwaniem. Chcesz sprawić prezent komuś, kto trenuje kitesurfing lub surfing, ale nie masz żadnego pomysłu?

Dobrze trafiłeś! Oto nasza lista 10 najlepszych prezentów dla kitesurferów i surferów!

1. Akcesoria do kitesurfingu

Świetnym wyborem będą na przykład nowe paski na trapez, zatyczki do uszu do sportów wodnych, okulary do kitesurfingu, porządna pompka czy leash do latawca.

2. Kłódka na klucze

Twoją pierwszą myślą było pewnie „ale jak to kłódka?”, a jednak! Oczywiście chodzi o kłódkę, w której możemy przechowywać nasze klucze od domu czy samochodu. Przydaje się, kiedy nie chcemy zabierać kluczy ze sobą do wody lub gdy wszyscy znajomi są w wodzie i nikt nie pilnuje waszych rzeczy. Wystarczy zapamiętać do niej kod.

3. Ubrania wodoodporne i neopronowe

Są niezbędne podczas uprawiania sportów wodnych. Możesz kupić czapkę, buty, top, nerkę, shorty, kamizelkę ochronną, a nawet bokserki!

4. Poncho

Po wyjściu już z wody bardzo przydatną rzeczą jest poncho. Dzięki niemu można przebrać się w każdych warunkach, niezależnie od ilości ludzi wokół i pogody. Gdy tylko wyjdziemy z wody i je założymy, od razu jesteśmy ogrzani, nawet jeśli użyjemy go zamiast ręcznika. Można w nim również przeczekać przerwę między sesjami kite, nie ściągając z siebie pianki.

5. Ręcznik plażowy, plecak wodoodporny i termos

Są to bardzo praktyczne i przydatne rzeczy, które na pewno ułatwią życie osobie, dla której je zakupisz. Ręcznikiem będzie mogła się wytrzeć, w torbę spakować mokre ubrania i sprzęt, a w termosie może przygotować sobie ciepłą herbatę w razie pragnienia.

6. Sprzęt do kitesurfingu

Jeśli masz większy budżet niż te 200/300 zł, doskonałym pomysłem będzie nowa deska, latawiec czy trapez. Upewnij się jednak, że będzie to odpowiedni model, spełniający wymagania i wpasowujące się w gust osoby obdarowanej.

7. Książki, podręczniki lub kursy online o kitesurfingu

Czasem warto zainwestować w wiedzę bardziej teoretyczną niż praktyczną. Dzięki temu osoba obdarowana poszerzy swoją wiedzę i umiejętności.

8. Akcesoria do nagrywania lub kamera sportowa

Jeśli osoba, dla której kupujesz prezent, lubi rejestrować swoje chwile na desce, dobrym pomysłem jest kamera sportowa lub zamocowanie do latawca czy ciała.

9. Koszulki lub gadżety związane z kitesurfingiem

Jest to zdecydowanie najmniej praktyczna z naszych propozycji, nie znaczy to jednak, że gorsza! Obdarowana osoba może bardzo ucieszyć się z koszulki z nadrukiem związanym z kitesurfingiem, figurki deski czy nawet plakatem.

10. Voucher

Niezależnie od stopnia zaawansowania, voucher na kurs jest zawsze idealnym prezentem dla osób trenujących surfing i kitesurfing. Dzięki niemu podszkoli swoje umiejętności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *